Vip International bir ağ pazarlama (network marketing) şirketidir. Küresel çapta hizmet veren bu şirket, aynı zamanda üyelerine çeşitli kazanç fırsatları da sunmaktadır. Ek gelir elde etmek isteyenlerse Vip International para kazanma yollarını araştırmaktadır.

Vip International iş ortaklığı, yeni bir kazanç yolu arayanlar veya ek gelir düşünenler için oldukça idealdir. Yalnız, diğer sektörlerde olduğu gibi burada da başarı garanti değildir. Bunun için işi kurmanın dışında işe yatırım yapmak ve zaman ayırmak gerekmektedir.

İş ortaklarının kazanç miktarı da yine ticarete ne kadar emek verildiğine göre değişir. Ticari faaliyeti aktif olan ve uzun süre devam eden üyeler, kariyer seviyesini yükseltirler.

Vip Network Kazanç Planı Detayları

Temsilcilerin ortaya koymakta olduğu çabanın en iyi şekilde onlara geri dönüşünü sağlamayı hedefleyen Vip International (Network) kazanç planı içerisinde farklı puanlama sistemleri bulunmaktadır. Temsilcilerden bir tanesi satış işlemi sonrasında hemen ardından puantaj devreye girecek ve temsilcinin gelirini meydana getirmiş olan puanlamalar başlayacaktır.

Böylece Vip International (Network) bünyesindeki herkesin mümkün olan en yüksek oranda kazanç elde etmesi sağlanır. Aşağıda tüm detayları ile kazanç elde etme yöntemlerini paylaştık.