Vip International
Hakkında
30 Soru & Cevap

Bu sayfa da Vip International ticareti ve ürünleri hakkında en çok merak edilen soruları ve cevapları bulacaksınız.

Her zaman net bilgileri sizin için araştırmaya ve bu bilgiler ile size rehberlik etmeyi hedefliyoruz.

Sağlıklı yaşam sektöründe ürün satışı ve üyelik hakkı veren Vip International (network) şirketinin piyasaya sürdüğü bütün ürünleri doğal içerikten oluşmaktadır.

Dünya’nın birçok yerinde olduğu gibi ülkemizde de şubesi bulunan şirketin ürünleri birçok kesimden insanın beğendiği ve severek kullandığı ürünleri hizmete sunmaktadır. Aynı zamanda dengeli beslenme üzerine satışını yapmaya izin vererek kazanç kapısı sunmuştur. Ürünlerin uygun fiyata kullanımı açısından da avantajlar sağlamaktadır.

Vip International
Girişimcilik Fırsatı
İle Yeni Nesil
Stoksuz E-Ticaret

Vip International besin takviyeleri konusunda dünyaca ünlü bir firma olarak kendini göstermektedir. Dünyada birden fazla ülkede ticari faaliyetler içerisinde bulunmaktadır. En önemli uzmanlığını besin takviyeleri oluşturmaktadır. Vip International'ın kendisine özel kuralları, felsefi anlayışı ve kültürü bulunmaktadır.

Vip International Nedir?

Vip International nedir? sorusunuz tek cümle ile cevabı şudur; Uluslar arası anlamda kendini kanıtlamış kurumsal bir kimliğe sahip bir network marketing şirketidir.

Bilimsel ve gizlilik esaslı kurutulmuş kan damlası testleri, dinamik beslenme stratejisi Vip International'ın merkezinde yer alıyor. Kişisel sağlığınıza ilişkin bilinçli kararlar verebilmeniz için kanıtlanmış bilgiler ve araçlarla kullanıcılarını destekleyen bir yapıya sahiptir.

Vip International Medikal Kozmetik Alanında Nerededir?

Vip International medikal kozmetik alanında bir çok ülkeye ürünlerini ithal eden global bir Türk şirketidir. 

Medikal kozmetik ürünleri on binlerce kişi tarafından denenmiş ve test edilmiştir. 

Vip Inc.
Hakkında
En Çok Sorulan 20 Soru