Kuruluş yılından itibaren network marketing piyasasında yer alan köklü bir firmadır. Sağlıklı yaşam ürünleri ile ilgili satış deneyimi sunan firmanın imal edilen tüm ürünleri doğal kaynaklar içermektedir.

Bu doğal ürünleri kullanma şansınızın olmasının yanı sıra satışını yapmak isteyenlere üyelik ve kayıt olma imkanı da sunulmaktadır.

Bu sayfanın altında size adım adım Vip International (Network) üye olma yada Vip International (Network) distribütör olma adımlarını net bir şekilde anlatacağız.

Vip Network Üyeli İşlemleri

Vip International (Network) firmasına üye olmak için bazı koşulların karşılanması gerekmektedir. Bu koşullar şu şekildedir:

1: Üye olmak için aranılan en önemli özellik 18 yaşını doldurmuş olmaktır. 

2: Kişinin kimlik bilgileri, adres bilgileri, telefon numarası ve iletişim bilgilerinin eksiksiz ve doğru bir şekilde aktarılması sağlanmalıdır.

3: Tercih edilme durumuna göre başlangıç paketi ödemesi yapılmalı ve kayıt işlemleri tamamlanmış bir şekilde firmaya ibraz edilmelidir.

Vip Network Distribütör Olmanın Avantajları

Vip International (Network) ile beraber hareket etmek isteyen kullanıcılarına çeşitli avantajlar sunmuştur. Bu avantajların başlıcaları aşağıda yer almaktadır.

 1) Üyeler, Vip International (Network) firmasının hazırlamış olduğu küresel kazanç planına göre bazı imtiyazlardan yararlanmaktadır.

 2) Satılan ürünlerin normal fiyatın altında size özel olarak ayarlanması verilen imtiyazların başında gelmektedir.

3) Vip International (Network) kazanç planında yer alan prim veyahut da komisyonlardan elde edilen kazancın ödemesini yapmaktadır.

 4) Vip International (Network) firmasının hazırladığı teşvik programı, çeşitli yarışmalar ya da tanıtımlara katılma hakkı sunulmaktadır.

Sırası İle Vip Network Kayıt Olma Adımları

Kayıt olma işlemleri için web site ziyareti yapılmaktadır. Site içerisinde yer alan kayıt ol bölümleri üzerinden pek çok kişi linke tıklayarak saniyeler içerisinde kaydını tamamlamaktadır.

Online üyelik avantajları ile beraber birbirinden farklı ürün seçeneğine erişmek de kolay hale gelmektedir. Site ayrıcalıklarından yararlanmak isteyen kişiler üyelik formunu eksiksiz bir şekilde doldurmaktadır.